אודות

הכירו את אור יהודה

בשנים האחרונות חווה העיר אור יהודה פריחה של ממש. מעיר קטנה בגוש דן היא הפכה למעצמת נדל"ן. אור יהודה היום היא עיר מחוברת ומחברת, עיר מרכזית המאגדת את בקעת אונו בכל קצוותיה ומעניקה שירותים אזוריים לכל הרשויות הסובבות אותה, זאת לצד הקרבה שלה לגוש דן, לנתב"ג ולכל הכבישים הראשיים במדינת ישראל. ההשקעה הרבה הניכרת בעיר בשנים האחרונות מסמלת את הדרך החדשה אליה יציאה אור יהודה כעיר השואפת למצוינות בכל התחומים, ומעניקה לתושביה את איכות החיים הגבוהה ביותר.

 קצת נתונים

  • בסוף שנת 2018, בדירוג הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עלה כי אור יהודה טיפסה מאשכול חברתי 5 ל-6 בפעם הראשונה.
  • בתקופה שבין אוקטובר 2018 לספטמבר 2019, אור יהודה דורגה במקום השישי בארץ במספר התחלות הבנייה. אור יהודה הקדימה בדירוג זה ערים כמו תל אביב, ירושלים, באר שבע, הרצליה
  • אור יהודה דורגה לאחרונה במקום השני בארץ כהזדמנות להשקעה בנדל"ן לעשר השנים הקרובות. הבחירה נעשתה על ידי מיטב אנשי המקצוע בענף הנדל"ן אשר זיהו את הפוטנציאל האדיר של אור יהודה בתור יעד להשקעה.

הסכם הגג | נקודת מפנה לאור יהודה

חלק גדול מהתנופה העתידית של אור יהודה טמון בהסכם הגג המשמעותי שנחתם בין העירייה לממשלה. במסגרת ההסכם, סוכם כי אור יהודה תקדם את הקמתן של שתי שכונות חדשות, ובמקביל תהנה מתקציבי עתק שיושקעו בשדרוג השכונות הוותיקות, בשדרוג מבני ציבור ומוסדות חינוך, בקהילה ובתרבות זאת כאשר גולת הכותרת של ההסכם הינה מה שעתיד להפוך לעוגן הכלכלי המשמעותי ביותר של העיר בעשרות השנים הבאות: למעלה ממיליון מ"ר שטחי תעסוקה ובילויים שיהוו מקפצה עבור אור יהודה – O PARK.

Opark

אודות מצטרפים
למרכז
של
המרכז