הזדמנות עסקית
הזדמנות נדל"ן
ארנונה
אטרקטיבית
רווח בטוח
ניהול מיקצועי
חליפה שתפורה למידתך

תשואה גבוהה

באפריל 2017 חתמה עיריית אור יהודה על הסכם גג היסטורי אשר מוסיף לה אלפי יחידות דיור, שטחי תעסוקה, מסחר ובילוי ומוביל כבר עכשיו לעלייה חדה במחירי הנדל"ן בעיר. רק השנה דורגה אור יהודה בתכנית "שווה כסף" בערוץ 13 במקום השני בתור 'יעד הנדל"ן החם ביותר לעשור הבא'. הבחירה נעשתה על ידי מיטב אנשי המקצוע בענף הנדל"ן, אשר זיהו את הפוטנציאל האדיר של אור יהודה בתור יעד להשקעה. מתחם O PARK הינו מתחם ייחודי והאטרקטיבי ביותר באזור כאשר המחירים של היום, ללא ספק לא יהיו המחירים של מחר...

ארנונה אטרקטיבית

עלויות שוטפות עבור שכירות וארנונה הינם מרכיב מרכזי בהוצאות של כל עסק וחברה. מתחם O PARK נמצא בשטח המוניציפאלי של העיר אור יהודה וככזה הוא זוכה לאטרקטיביות במחירי הארנונה והשכירות יחסית לאזורים מתחרים אחרים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים וראשון לציון.

עירוב שימושים עשיר ומגוון

לא עוד משרדים במתחמים מנותקים ולא עוד שטחי מסחר שאין להם אף לקוח אחרי 17:00. ב-O-PARK, מתחמי קונספט ייחודיים ומאופיינים כאשר בכל מתחם יש אלמנט מסחרי בולט מעבר לשטחי התעסוקה. שטחי הסעדה, פנאי, תרבות ובילוי מנוהלים באופן יזום על ידי מנהלת הפארק והכי חשוב מפת התחבורה שמשלבת שטחי ציבור רבים מאופיינת בהתאם לקריטריונים מקיימים וסביבתיים מהמתקדמים בישראל.

ניהול מקצועי

כדי שמתחם תעסוקה יהפוך למוקד בילוי, תרבות ופנאי, הוא צריך להיות מנוהל באופן יזום. ב-O PARK, לא מניחים שום דבר ליד המקרה ומנהלת הפארק תפעל על מנת לייצר פעילות חוצה מגזרים, שעות ותחומי עניין.

חליפה שתפורה למידתך

ב-O PARK רוצים אותך, לא עוד יזם שזוכה במכרז ומאז מחפש את דרכו במסדרונות העירייה כדי לקבל אישור. מנהלת המתחם תעמיד לרשות כל יזם וחברה נציג מטעמה שילווה ויסייע בפתרון כל בעיה, ממש ליווי מ-א' עד ת'

הזדמנות עסקית