מיקום מרכזי

כל היתרונות של גוש דן

המיקום המרכזי, בלב גוש דן, יאפשר לעובדים של כל חברה להגיע בקלות ובמהירות לאזור תעסוקה חדשני שיש בו הכל! O PARK הוא ההזדמנות הבאה בתחום הנדל"ן בגוש דן. האזור עם המיקום הכי אסטרטגי במדינת ישראל. תעריפי ארנונה אטרקטיביים, מחירי קרקע בהזדמנות, ניהול יזום ויצירתי של תמהיל השימושים וליווי עירוני מלא לכל יזם – לכם נשאר להצטרף להצלחה.

פארק ירוק וענק

באור יהודה יש כבר היום שפע של פארקים ואטרקציות לתושבים אך במתחם O PARK ימוקם הפארק השני בגודלו בגוש דן אחרי פארק הירקון. זה לא יהיה עוד פארק זה יהיה ה-פארק והוא יהיה בסמיכות מלאה למתחם התעסוקה והבילויים החדש. הפארק המתוכנן, אשר שטחו צפוי להגיע לגודל של 600 דונם יתפרש מנחל איילון ועד לאור יהודה עצמה. למעשה הפארק יהיה הריאה הירוקה של האזור כולו וישמש קרקע פורייה ליישום החזון האדריכלי של המתחם: נוף מכל חלון.

הרכבת הקלה וקו המטרו

קו המטרו M3 יעבור בעיר אור יהודה ויכלול 24 תחנות, ש-12 מהן יחוברו לרכבת הקלה, רכבת ישראל וקווי המטרו הנוספים. המטרו מקודם במקביל לקו הסגול של הרכבת הקלה ולפרויקט "מהיר לעיר" כך שאור יהודה, שכבר היום ממוקמת במיקום הכי מרכזי במדינת ישראל, תהפוך לנגישה, נוחה ואטרקטיבית עוד יותר.

5 דקות מנתב”ג

פארק העסקים והבילויים נמצא במרחק 5 דקות מנתב"ג ומשם כל מה שנשאר זה לעלות על טיסה לניו יורק. הפארק ממוקם על גבולו המערבי של נתב"ג ובצמוד לכניסה העתידית אליו. כמו כן, בתוך שנים ספורות תוקם בפארק התחנה המאספת של המטרו לנתב"ג וכן, תחנת הרכבת הקלה.

פתרונות תחבורתיים ונגישות

ברוכים הבאים למרכז של המרכז של מדינת ישראל. באור יהודה יש את כל היתרונות של גוש דן מבלי לסבול מהחסרונות. היא קרובה לכל מקום, ללא פקקים או בעיות חניה. היא נמצאת על כביש 4, 1, 412, 461 ומרחק של דקות ספורות מכביש 6, 531 , 40 ועוד. תוסיפו לזה את הרכבת הקלה, פרויקט 'מהיר לעיר' ותחנת המטרו שיעברו דרכה ותבינו לבד למה המרכז של המרכז זה בלשון המעטה. O PARK , פארק העסקים והבילויים במיקום הטוב בישראל, שנמצא פסיעה מנתב"ג, 5 דקות מתל אביב, ממוקם בין צירי התחבורה המרכזיים של המדינה ומכיל פתרונות תחבורה רבים שהופכים אותו לאזור נגיש במיוחד. היחיד שיאלץ אתכם לקבל החלטה: מטרו או רכבת קלה? רכב פרטי או אופניים וסגויי? 

מיקום מרכזי