מיקום מרכזי

כל היתרונות של גוש דן

המיקום המרכזי, בלב גוש דן, יאפשר לעובדים של כל חברה להגיע בקלות ובמהירות לאזור תעסוקה חדשני שיש בו הכל! O PARK הוא ההזדמנות הבאה בתחום הנדל"ן בגוש דן. האזור עם המיקום הכי אסטרטגי במדינת ישראל. מרחק נשימה מנמל התעופה ו-5 דקות מתל אביב. תעריפי ארנונה אטרקטיביים, מחירי קרקע בהזדמנות, ניהול יזום ויצירתי של תמהיל השימושים וליווי עירוני מלא לכל יזם – לכם נשאר להצטרף להצלחה.

פארק ירוק וענק

באור יהודה יש כבר היום שפע של פארקים ואטרקציות לתושבים אך במתחם O PARK ימוקם הפארק השני בגודלו בגוש דן אחרי פארק הירקון. זה לא יהיה עוד פארק זה יהיה ה-פארק והוא יהיה בסמיכות מלאה למתחם התעסוקה והבילויים החדש. הפארק המתוכנן, אשר שטחו צפוי להגיע לגודל של 600 דונם יתפרש מנחל איילון ועד לאור יהודה עצמה. למעשה הפארק יהיה הריאה הירוקה של האזור כולו וישמש קרקע פורייה ליישום החזון האדריכלי של המתחם: נוף מכל חלון.

הרכבת הקלה וקו המטרו

קו המטרו M3 יעבור בעיר אור יהודה ויכלול 24 תחנות, ש-12 מהן יחוברו לרכבת הקלה, רכבת ישראל וקווי המטרו הנוספים. המטרו מקודם במקביל לקו הסגול של הרכבת הקלה ולפרויקט "מהיר בעיר" כך שאור יהודה, שכבר היום ממוקמת במיקום הכי מרכזי במדינת ישראל, תהפוך לנגישה, נוחה ואטרקטיבית עוד יותר.

5 דקות מנתב”ג

פארק העסקים והבילויים נמצא במרחק של כמה דקות מנמל התעופה בן גוריון ומשם כל מה שנשאר זה לעלות על מטוס ולהגיע לניו יורק. הפארק ממוקם על גבולו המערבי של נתב"ג, ממש על הכניסה המערבית העתידית לנמל התעופה. כמו כן, באור יהודה מתוכננת התחנה המאספת של רכבת המטרו לנתב"ג וכן, תחנה של הרכבת הקלה בקו הסגול, כך שהפארק נמצא מרחק נסיעה של דקות, כמעט לכל מקום מרכזי במדינת ישראל והעולם.

פתרונות תחבורתיים ונגישות

אור יהודה היא למעשה המרכז של המרכז של מדינת ישראל
יש בה את כל היתרונות של גוש דן מבלי לסבול מהחסרונות. היא קרובה לכל מקום, ללא פקקים רציניים או בעיות חנייה. היא נמצאת על כביש 4, 1, 412, 461 ומרחק של דקות ספורות מכביש 6, 531, 40 ועוד. אם כל מספרי הכבישים שאור יהודה נמצאת בסמוך אליהם יהיו מרוכזים במקום אחד, זה ממש יראה כמו טור חשבוני. תוסיפו לזה את הרכבת הקלה, פרויקט 'מהיר לעיר' ותחנת המטרו שיעברו דרכה ותבינו לבד, למה המרכז של המרכז, זה בלשון המעטה ברמה התחבורתית. O PARK פארק התעסוקה והבילויים במיקום הטוב בישראל, שנמצא פסיעה מנתב"ג, ממוקם בין צירי התחבורה המרכזיים של המדינה ומכיל פתרונות תחבורה רבים שהופכים אותו לאזור נגיש במיוחד. היחיד שיאלץ אתכם לקבל החלטה: מטרו או רכבת קלה? רכב פרטי או אופניים וסגויי?

מיקום מרכזי