חדשנות אורבנית
תכנון אדריכלי
קיימות וסביבה
תכנית תחבורתית חדשנית
פתרונות חנייה מגוונים

תכנון אדריכלי

בכדי להבטיח את מימוש הפוטנציאל הענק של המתחם, נשכרו שירותיו של האדריכל גידי בר אוריין – המתמחה בתכנון ועיצוב בנייני בוטיק יוקרתיים. ברמה התכנונית, מעבר למפרט הבינוי העשיר שיצר בר אוריין, הוא חילק את המתחם לאזורי קונספט מוגדרים. כל האזורים שוכנים בסמוך לפארק ענק שמפותח בסמוך לנחל איילון שנמצא לאורך המתחם. בנוסף, הבניינים קיבלו טיפול ייחודי כאשר במקום בנייני ענק מלבניים, נוצרו בנייני נחש מפותלים שיוצרים חוויה נופית מלאה ומשתמשים בסביבה הייחודית של המתחם. נוף מכל חלון: נוף ירוק או נוף המראה.   בכל קומה ישנה מרפסת, בכל גג ישנה גינה ובכל פיתול שטח ציבורי מפותח.

קיימות וסביבה

העיצוב הנופי של השדות החקלאים הרבים שנמצאים באזור מוטמעים בתוך שטח הפארק שמכיל מגוון שטחים ירוקים פנימיים. כמו כן, הפארק משלב ציר ירוק המיועד לתנועה של הולכי רגל, אופניים וקורקינטים. בנוסף, מפרט הבינוי כולל גגות ירוקים, חצרות ומערך מחזור אשפה ומים. אבל, גולת הכותרת של O PARK הינה ללא כל ספק, הפארק הירוק הענק שנמצא לכל אורך המתחם, ממש על נחל איילון. 

תכנית תחבורתית חדשנית

מעבר לאפשרויות התחבורתיות העשירות והמגוונות שקיימות לטובת הגעה ויציאה מהמתחם, הפארק מכיל ציר ירוק המיועד לתנועה ירוקה (הולכי רגל, אופניים וקורקינטים) זאת כאשר בחלק גדול מהאזורים התניידות תעשה על ידי שאטלים בלבד.

פתרונות חנייה מגוונים

למתחם יהיו כל כך הרבה אופציות הגעה ללא רכב שסביר להניח שתשאירו את הרכבים בבית. לעובדים שיגיעו עם רכב יהיו מגוון אפשרויות חנייה תת קרקעיים ולאורחים מקומות חנייה על פני השטח בנוסף לפתרונות חניה חדשניים וייחודיים בדמות מרכזי חניה.

חדשנות אורבנית