חדשנות אורבנית
תכנון אדריכלי
קיימות וסביבה
תכנית תחבורתית חדשנית
פתרונות חניה מגוונים

תכנון אדריכלי

על מנת להבטיח את מימוש הפוטנציאל הענק של המתחם, נשכרו שירותיו של אדריכל הצמרת, גידי בר אוריין. ברמה התכנונית, מעבר למפרט הבינוי העשיר שיצר בר אוריין, הוא חילק את המתחם לאזורי קונספט מוגדרים. כל האזורים שוכנים בסמוך לפארק ענק שמפותח בסמוך לנחל איילון שנמצא לאורך המתחם. בנוסף, הבניינים קיבלו טיפול ייחודי כאשר במקום בנייני ענק מלבניים, נוצרו בנייני נחש מפותלים שיוצרים חוויה נופית מלאה ומשתמשים בסביבה הייחודית של המתחם. נוף מכל חלון - נוף ירוק או נוף של מטוס ממריא. בכל קומה ישנה מרפסת, בכל גג גינה ובכל פיתול -שטח ציבורי מפותח.

קיימות וסביבה

העיצוב הנופי של השדות החקלאים הרבים שנמצאים באזור מוטמעים בתוך שטח הפארק שמכיל מגוון שטחים ירוקים פנימיים. כמו כן, הפארק משלב ציר ירוק המיועד לתנועה של הולכי רגל, אופניים וקורקינטים. בנוסף, מפרט הבינוי כולל גגות ירוקים, חצרות ומערך מחזור אשפה ומים. אבל, גולת הכותרת של O PARK הינה ללא כל ספק, הפארק הירוק הענק שנמצא לכל אורך המתחם, ממש על נחל איילון. 

תכנית תחבורתית חדשנית

מעבר לאפשרויות התחבורתיות העשירות שקיימות לטובת הגעה ויציאה מהמתחם, יצרנו לאורכו של הפארק ציר תנועה ירוק שישמש את הולכי הרגל והרוכבים על אופניים, קורקינטים או סגווי. בנוסף, בחלק מהאזורים בפארק ההתניידות תתאפשר על ידי שאטלים בלבד שיאפשרו לכם להגיע לעבודה ולבילוי בדרך מהירה וסביבתית הרבה יותר.

פתרונות חניה מגוונים

למתחם ישנן דרכי הגעה רבות, כך שסביר שתשאירו את הרכב בבית, אך לטובת מי שבכל זאת יבחר לבוא עם רכב, יעמדו מגוון אפשרויות חניה תת קרקעית ועילית, לצד מרכזי חניה חדשניים שיוקמו במקום.

חדשנות אורבנית